Vzory a formuláře pro e-shopy

Zde uvádím několik zásadních vzorů a formulářů, nezbytných ke správnému provozu e-shopu. Všechny formuláře jsou vytvořeny od Shoptetu a je potřeba si je upravit dle vašich požadavků, cílů a nastavení. Shoptet ani já neručíme za aktuálnost a obsah vzorových podmínek k datu jejich stažení.

 

Vzor - Univerzální obchodní podmínky pro e-shopy

 Vzor - Obchodní podmínky   Zde si můžete stáhnout všeobecné obchodní podmínky pro eshopy od Shoptetu - největšího poskytovatele eshopových řešení. 

Obchodní podmínky jsou nutnou součástí každého internetového obchodu.

Vzor obchodních podmínek není součástí dodávané služby a za případný vznik škody nenese společnost Shoptet odpovědnost. Tedy i za případné pokuty od ČOI. Vždy doporučujeme konzultovat ještě s vašimi právníky, jelikož je vždy třeba připravit obchodní podmínky v souladu s vaším e-shopem.

 

Vzor - Univerzální podmínky ochrany osobních údajů

 Podmínky ochrany os. údajů    Zde si můžete stáhnout univerzální podmínky osobních údajů, použitelné pro GDPR, vytvořené shoptetem - největším poskytovatelem eshopových řešení. 

Podmínky ochrany osobních údajů jsou nutnou součástí internetového obchodu.

 

Vzor - Odstoupení od smlouvy a reklamace zboží

 Vzor - uplatnění reklamace    Zde si můžete stáhnout vzorový formulář od Shoptetu, pro uplatnění reklamace pro e-shopy.  

 Vzor - odstoupení od smlouvy    Zde si můžete stáhnout vzorový formulář, pro odstoupení od smlouvy ve 14 denní lhůtě. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení