BLOG

V tomto blogu najdete základní informace o tom, co si rozmyslet v případě, že si chcete založit svůj eshop a další zajímavé informace týkající se online marketingu.

O mně

Tereza BelanováJmenuji se Tereza Belanová a už více jak 12 let se specializuji na online marketing a stavbu eshopů na Shoptetu. Moje práce je i mým koníčkem, což je určitě sen úplně každého. Snažím se lidem v této oblasti pomáhat a radit, a na oplátku se mi dostává díků a uznání. A to je přesně to, co mě pohání neustále dál. 

Jak jsem se k této práci dostala?

K počítačům mě to táhlo už od mládí. Už jako dítě jsem milovala digitální a počítačové hry a po střední škole jsem šla zkusit studovat vyšší odbornou školu s oborem "počítačové systémy". Ale zjistila jsem, že bez počítače a bez perfektní znalosti matematiky, kterou jsme na střední škole neprobírali až tak podrobně, to bude na této škole velmi obtížné a nakonec jsem studium nedokončila. Ale i za tu chvíli jsem se naučila spoustu užitečných věcí, které ve své práci využívám dodnes.

Nevzdávat se a jít si za tím, co tě baví!

Při mateřské jsem si usmyslela, že se naučím sestavit si vlastní počítač z komponentů, což se mi díky přátelům programátorům povedlo. Super, zase posun dál v této oblasti. Také jsem si koupila knížku o HTML programovacím jazyku a začala se zajímat o grafiku. Tak jsem si tak zkoušela doma na počítači vytvářet a upravovat fotky a obrázky.. 

Ještě při mateřské jsem se rozhodla studovat vysokou školu, kde byla jedním z hlavních oborů také "informatika" - tím jsem se zase posunula o kousek dál ve znalostech okolo počítačů a informatiky. 

Praxe, školení, vzdělávání se...

Po mateřské a vystudované VŠ, se mi dostalo příležitosti začít pracovat pro firmu, která se zabývala stavěním eshopů na míru, kde jsem se vyprofilovala na specialistku na online marketing. Prošla jsem mnoha školeními, získávala spoustu certifikací, jezdila jsem do Google a Seznamu a zajímala se o všechno co se týká eshopů. 

prace_na_pocitaciCesta ke svobodnému podnikání

Jsem člověk, který rád zkouší nové věci a nebojí se občas zariskovat. Musím říci, že to nebylo lehké rozhodování, ale nakonec to stálo za to! Jsem velice ráda, že jsem se k tomuto kroku rozhodla, osamostatnila se, a začala podnikat jako freelancer. Moje práce mě baví a naplňuje. 

 

 

Číst článek
1 položek celkem